-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 2
С_25Т-391_42670000-3 – Частини та приладдя до верстатів: ЛОТ №1: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфта електромагнітна ЕТМ 106 -2А або еквівалент); ЛОТ №2: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфти електромагнітні в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2025-04-29-011378-a
Завершена
207 142.04
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 800.00 UAH
Період уточнення:
29.04.2025 16:51 - 09.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим