-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Частини та приладдя до верстатів (ЛОТ №1: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфта електромагнітна ЕТМ 106 -2А або еквівалент); ЛОТ №2: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфти електромагнітні в асортименті)
Оголошено тендер
207 142.04
UAH
Номер:
26ec3a16d47942e49e0ea8eb90fdc2e0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-29-014070-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
207 142.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Частини та приладдя до верстатів (ЛОТ №1: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфта електромагнітна ЕТМ 106 -2А або еквівалент); ЛОТ №2: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфти електромагнітні в асортименті)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42670000-3 Частини та приладдя до верстатів
Дата опублікування:
29.04.2025 16:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума207 142.04 UAH