-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 2
С_25Т-391_42670000-3 – Частини та приладдя до верстатів: ЛОТ №1: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфта електромагнітна ЕТМ 106 -2А або еквівалент); ЛОТ №2: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфти електромагнітні в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2025-04-29-011378-a
Завершена
207 142.04
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 800.00 UAH
Номер:
3b8be5489e2a4d34ab7843fee5869ca7
Внутрішній номер закупівлі:
25146600
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-29-011378-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олексій ГЛОТОВ +380674032084 oleksii.hlotov@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
207 142.04 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.04.2025 16:51 - 09.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.04.2025 16:51 - 12.05.2025 15:00
Аукціон:
13.05.2025 13:45 - 13.05.2025 15:39
Період кваліфікації:
13.05.2025 15:39 - 03.07.2025 08:57
Період завантаження договору:
27.05.2025 00:00 - 06.06.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴81 600.00 ЛОТ №1: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфта електромагнітна ЕТМ 106 -2А або еквівалент)
- Лот №2 ₴125 542.04 ЛОТ №2: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфти електромагнітні в асортименті)