-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Фільтри для транспортних засобів за кодом ДК 021:2015- 42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Тендер Prozorro UA-2025-04-24-011263-a
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Завершена
290 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 330.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 330.00 UAH
Період уточнення:
24.04.2025 16:37 - 29.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим