-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фільтри для транспортних засобів
Оголошено тендер
290 000.00
UAH
Номер:
e8f73694527a43dcb600e493cdea3859
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-24-012282-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32360815
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Ботанічна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32360815
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Ботанічна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
290 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фільтри для транспортних засобів
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до Закону з врахуванням норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами). Планова річна потреба.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Дата опублікування:
24.04.2025 15:27
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для забезпечення транспортної дільниці підприємства, згідно з регламентом технічного обслуговування транспортних засобів, що потребують регулярної заміни фільтрів.
-
Дата публікації:
24.04.2025 15:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума290 000.00 UAH