-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Фільтри для транспортних засобів за кодом ДК 021:2015- 42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Тендер Prozorro UA-2025-04-24-011263-a
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Завершена
290 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 330.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 330.00 UAH
Номер:
407db19832f5486cb0a5ece3c822fdb5
Внутрішній номер закупівлі:
25108480
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-24-011263-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32360815
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Ботанічна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Даниловський Вадим Леонідович 380503731867,380342759261 vadim.danilovskiy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
290 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.04.2025 16:37 - 29.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2025 16:37 - 02.05.2025 00:00
Період кваліфікації:
02.05.2025 00:00 - 02.05.2025 15:29
Період завантаження договору:
08.05.2025 00:00 - 18.05.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴100 000.00 Фільтри для техніки JCB за кодом ДК 021:2015:42913000-9 - Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри
- Лот №2 ₴66 000.00 Фільтри для для екскаватора Bobcat B750 за кодом ДК 021:2015:42913000-9 - Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри
- Лот №3 ₴124 000.00 Фільтри для легкових і вантажних транспортних засобів та обладнання, що перебувають на балансі замовника за кодом ДК 021:2015– 42913000-9 - Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри