-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Капітальний ремонт корпусу діагностики із спецспорудою на об’єкті замовника у м. Києві (заміна віконних прорізів, внутрішніх дверей)
Тендер Prozorro UA-2025-04-24-004443-a
Завершальні будівельні роботи, код ДК 021:2015-45400000-1. Опис предмета закупівлі зазначено в документації до закупівлі.
Завершена
2 458 235.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 582.35 UAH
мін. крок: 1% або 24 582.35 UAH
Період уточнення:
24.04.2025 11:43 - 09.05.2025 00:00
Відповідь надана
уточнення
Номер:
b68209a197da4919867a749d296e047d
Дата опублікування:
30.04.2025 10:07
Опис:
Добрий день, шановний Замовнику! Надайте розміри та конфігурацію конструкцій
Відповідь:
Доброго дня!
Специфікація віконних прорізів:
1. Віконний блок металопластиковий ВБ-1 1750х1800 – 33 шт., формула склопакету 4і-14ar-4-14ar-4і, склопакет відповідно до ДСТУ EN 1279-1:2022 Rо=0,94 м²·С/Вт.
2. Віконний блок металопластиковий ВБ-2 1050х1050 – 13 шт., формула склопакету 4і-14ar-4-14ar-4і, склопакет відповідно до ДСТУ EN 1279-1:2022 Rо=0,94 м²·С/Вт.
3. Віконний блок металопластиковий ВБ-3 1750х1150 – 4 шт., формула склопакету 4і-14ar-4-14ar-4і, склопакет відповідно до ДСТУ EN 1279-1:2022 Rо=0,94 м²·С/Вт.
4. Віконний блок металопластиковий ВБ-4 700х3150 – 2 шт., формула склопакету 4і-14ar-4-14ar-4і, склопакет відповідно до ДСТУ EN 1279-1:2022 Rо=0,94 м²·С/Вт.
5. Віконний блок металопластиковий ВБ-5 1450х1450 – 4 шт., формула склопакету 4і-14ar-4-14ar-4і, склопакет відповідно до ДСТУ EN 1279-1:2022 Rо=0,94 м²·С/Вт.
6. Віконний блок металопластиковий ВБ-6 1450х1150 – 1 шт., формула склопакету 4і-14ar-4-14ar-4і, склопакет відповідно до ДСТУ EN 1279-1:2022 Rо=0,94 м²·С/Вт.
7. Віконний блок металопластиковий ВБ-7 1850х1400 – 2 шт., формула склопакету 4і-14ar-4-14ar-4і, склопакет відповідно до ДСТУ EN 1279-1:2022 Rо=0,94 м²·С/Вт.
8. Віконний блок металопластиковий ВБ-8 1800х2950 – 3 шт., формула склопакету 4і-14ar-4-14ar-4і, склопакет відповідно до ДСТУ EN 1279-1:2022 Rо=0,94 м²·С/Вт.
9. Віконний блок металопластиковий ВБ-9 900х1500 – 1 шт., формула склопакету 4і-14ar-4-14ar-4і, склопакет відповідно до ДСТУ EN 1279-1:2022 Rо=0,94 м²·С/Вт.
Специфікація дверних прорізів:
1. Дверний блок металопластиковий ДБ-1 1230х2700 – 1 шт., формула склопакету 4і-14ar-4-14ar-4і, склопакет відповідно до ДСТУ EN 1279-1:2022 Rо=0,78 м²·С/Вт.
2. Дверний блок металопластиковий ДБ-2 1500х2100 – 1 шт., формула склопакету 4і-14ar-4-14ar-4і, склопакет відповідно до ДСТУ EN 1279-1:2022 Rо=0,82 м²·С/Вт.
3. Блок дверний металевий утеплений протиударний ДБ-3, розмір 1600х2100 – 1 шт., коефіцієнт опору теплопередачі дверного блоку відповідно до ДСТУ EN 1279-1:2022 Rо=0,70 м²·С/Вт.
4. Блок дверний металевий утеплений протиударний ДБ-4, розмір 1300х2100 – 2 шт., коефіцієнт опору теплопередачі дверного блоку відповідно до ДСТУ EN 1279-1:2022 Rо=0,70 м²·С/Вт.
Специфікація заповнення воріт:
1. Ворота індивідуального виготовлення БВ-1 – 1 шт., розпашні, утеплені, в комплекті з рамою, розм. 4000х4180 мм.
2. Ворота індивідуального виготовлення БВ-1 – 3 шт., розпашні, утеплені, в комплекті з рамою, розм. 3000х3000 мм.
Дата відповіді:
01.05.2025 10:39