-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт корпусу діагностики із спецспорудою на об’єкті замовника у м. Києві (заміна віконних прорізів, внутрішніх дверей)
Оголошено тендер
2 458 235.00
UAH
Номер:
7346d790f1f547b2afb12c326b76ec02
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-14-009057-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
2 458 235.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт корпусу діагностики із спецспорудою на об’єкті замовника у м. Києві (заміна віконних прорізів, внутрішніх дверей)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
14.03.2025 13:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 458 235.00 UAH