• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Капітальний ремонт корпусу діагностики із спецспорудою на об’єкті замовника у м. Києві (заміна віконних прорізів, внутрішніх дверей)

Завершальні будівельні роботи, код ДК 021:2015-45400000-1. Опис предмета закупівлі зазначено в документації до закупівлі.

Завершена

2 458 235.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 582.35 UAH
Номер: 873618bd6d2a482d8d0395271f5c5c46
Внутрішній номер закупівлі: 25101618
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-24-004443-a   
Замовник: Служба безпеки України
Контактна особа: Відділ державних закупівель +380442717329 1cektor@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 458 235.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.04.2025 11:43 - 09.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 24.04.2025 11:43 - 12.05.2025 11:00
Аукціон: 13.05.2025 13:52 - 13.05.2025 14:27
Період кваліфікації: 13.05.2025 14:27 - 10.06.2025 09:53
Період завантаження договору: 16.06.2025 00:00 - 26.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 458 235.00 Капітальний ремонт корпусу діагностики із спецспорудою на об’єкті замовника у м. Києві (заміна віконних прорізів, внутрішніх дверей)