• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: 1. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10MO заводський №602172; 2. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО заводський №602174; 3. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО заводський №602171

Торги не відбулися

131 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 313.00 UAH
Період уточнення: 16.04.2025 14:42 - 21.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим