-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: 1. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10MO заводський №602172; 2. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО заводський №602174; 3. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО заводський №602171
Тендер Prozorro UA-2025-04-16-007659-a
Торги не відбулися
131 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 313.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 313.00 UAH
Номер:
d850b5589ca3494db8eeee762b78c615
Внутрішній номер закупівлі:
25036844
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-16-007659-a
Замовник:
ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03331022
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Базилевич Олена Вікторівна 380969425404 bazilevichlena15@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
131 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2025 14:42 - 21.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2025 14:42 - 24.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴131 300.00 Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: 1. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10MO заводський №602172; 2. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО заводський №602174; 3. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО заводський №602171