• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: 1. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10MO заводський №602172; 2. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО заводський №602174; 3. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО заводський №602171

Оголошено тендер

131 300.00 UAH
Номер: 577edc0bf5ec478ba0609bbeb6bf3bc3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-16-009602-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Замовник: ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Очікувана вартість: 131 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: 1. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10MO заводський №602172; 2. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО заводський №602174; 3. екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО заводський №602171
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КПКВ: 2804120 Експлуатація державного водогосподарсько-меліоративного комплексу
Дата опублікування: 16.04.2025 14:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума131 300.00 UAH