-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярські товари (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Тендер Prozorro UA-2025-04-15-010649-a
Завершена
270 688.27
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 353.44 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 353.44 UAH
Період уточнення:
15.04.2025 15:29 - 20.04.2025 00:00
Відповідь надана
Заміна об'єму
Номер:
73ae34ae957240a59af31c37a26cf8f9
Дата опублікування:
16.04.2025 15:18
Опис:
Вітаю. Чи можемо запропонувати заміну об'єму з коригуванням кількості позиції 91 - Чорнило для штампу - 6 шт (Колір синій На водній основі Обсяг 60мл) на 12 шт по 30 мл?
Відповідь:
Так
Дата відповіді:
17.04.2025 12:15