-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено тендер
270 688.27
UAH
Номер:
c37de403641448708ca5bfcfa19fc6a0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-15-012486-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Чернігівводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03358222
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Жабинського, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП Чернігівводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03358222
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Жабинського, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
270 688.27 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Канцелярські товари (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Дата опублікування:
15.04.2025 15:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума270 688.27 UAH