-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярські товари (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Тендер Prozorro UA-2025-04-15-010649-a
Завершена
270 688.27
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 353.44 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 353.44 UAH
Номер:
c0226e1923a7409991426274b50accdd
Внутрішній номер закупівлі:
25025576
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-15-010649-a
Замовник:
КП Чернігівводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03358222
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Жабинського, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Росла Христина Петрівна +380952850176 khrosla@water.cn.ua https://water.cn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 688.27 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.04.2025 15:29 - 20.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2025 15:29 - 23.04.2025 00:00
Аукціон:
23.04.2025 11:26 - 23.04.2025 11:55
Період кваліфікації:
23.04.2025 11:55 - 13.05.2025 07:44
Період завантаження договору:
19.05.2025 00:00 - 29.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 688.27 Канцелярські товари