-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту, (послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів - 240 переміщень)
Тендер Prozorro UA-2025-04-14-006347-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
Завершена
617 865.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 178.66 UAH
мін. крок: 1% або 6 178.66 UAH
Період уточнення:
14.04.2025 13:05 - 22.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим