• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту, (послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів - 240 переміщень)

Оголошено тендер

617 865.60 UAH
Номер: 33c8316bd4f044b7bb42da18faea24b8
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-14-007649-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 617 865.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту, (послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів - 240 переміщень)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
Дата опублікування: 14.04.2025 12:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума617 865.60 UAH