-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту, (послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів - 240 переміщень)
Тендер Prozorro UA-2025-04-14-006347-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
Завершена
617 865.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 178.66 UAH
мін. крок: 1% або 6 178.66 UAH
Номер:
2db750cb097b4c699c363913eae58c04
Внутрішній номер закупівлі:
25007205
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-14-006347-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
617 865.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.04.2025 13:05 - 22.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2025 13:05 - 25.04.2025 16:00
Період кваліфікації:
25.04.2025 16:00 - 01.05.2025 10:23
Період завантаження договору:
07.05.2025 00:00 - 17.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴617 865.60 ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту: послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів - 240 переміщень (ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту)