-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32230000-4: Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм модульний ретранслятор для FPV на Autel 4T або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2025-04-10-012957-a
Торги не відбулися
30 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
Період уточнення:
10.04.2025 16:31 - 17.04.2025 00:00
Відповідь надана
Технічні характеристик
Номер:
d1ae6a21f2524a0e94f5055277dea945
Дата опублікування:
12.04.2025 13:17
Опис:
Доброго дня. Вказані технічні характеристики для ретранслятору Motorola MotoTRBO SLR 5700 UHF (400-470 МГц) - не мають жодного стосунку до FPV чи AUTEL 4T.
Відповідь:
Доброго дня дякую за зауваження сьогодні виправлю.
Дата відповіді:
14.04.2025 10:53