• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 32230000-4: Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм модульний ретранслятор для FPV на Autel 4T або еквівалент

Торги не відбулися

30 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
Номер: 1debb155635a479db21e43e88405b1f5
Внутрішній номер закупівлі: 24984948
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-10-012957-a   
Замовник: Управління регіонального розвитку Збаразької міської ради
Контактна особа: Ганна Федак +380976169668 annafedak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.04.2025 16:31 - 17.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.04.2025 16:31 - 20.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴30 000.00 модульний ретранслятор для FPV на Autel 4T або еквівалент