• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 32230000-4: Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм модульний ретранслятор для FPV на Autel 4T або еквівалент

Оголошено тендер

30 000.00 UAH
Номер: a51b2b3b1d4a4883bd7ae53f6f537850
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-10-015766-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління регіонального розвитку Збаразької міської ради
Замовник: Управління регіонального розвитку Збаразької міської ради
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 – 32230000-4: Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм модульний ретранслятор для FPV на Autel 4T або еквівалент
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 10.04.2025 16:14

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
модульного ретранслятора для FPV на Autel 4T або еквівалент
Код ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума30 000.00 UAH