-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення періодичних медичних оглядів працівників
Тендер Prozorro UA-2025-04-04-009436-a
Завершена
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Період уточнення:
04.04.2025 15:08 - 12.04.2025 00:00
Відповідь надана
Просимо внести зміни до тендерної документації
Номер:
2c31b7da1bdc41f1bcbf1a9fea135a52
Дата опублікування:
07.04.2025 10:46
Опис:
У відповідності до Наказу МОЗ України від 18.04.2022 № 651, Наказу МОЗ України від 21.05.2007 № 246, Наказу МОЗ України від 31.01.2013 № 65/80, Наказу МОЗ України від 23.07.2002 № 280, огляди проводяться надавачами медичних послуг, що отримали ліцензію.
Відповідно до наказу МОЗ України № 2197 від 30.12.2024 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 січня 2025 року за № 69/43475 вилучені норми про обов'язок акредитуватися для тих видів діяльності, для яких досі акредитація була обов'язковою. Отже для проведення оглядів, вищенаведених наказів МОЗ України не передбачена наявність у закладу охорони здоров’я акредитаційного сертифіката. Також слід зазначити, що відповідно до абзацу 1 частини 3 статті 22, частиною 11 статті 26 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено що Замовники не мають права вимагати у Тендерній документації, а учасники не повинні подавати у тендерній пропозиції документи, що не передбаченим чинним законодавством України. Частина 4 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» містить таку норму: «Документи, що не передбачені законодавством для учасників – юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб – підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників – юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб – підприємців, у складі тендерної пропозиції не може бути підставою для її відхилення замовником». З позиції права «документи, що не передбачені законодавством для учасників» — це документи, що не притаманні для особи-учасника та стосовно яких у законодавстві не встановлено прямих вимог обов’язкової наявності в особи-учасника.
У зв'язку з вищенаведеним, просимо внести зміни до тендерної документацію та виключити з пункту 13 Додатку 1 тендерної документації вимоги надання копії Акредитаційного сертифікату закладу охорони здоров’я в складі тендерної пропозиції.
Відповідь:
Доброго дня!будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації
Дата відповіді:
07.04.2025 15:03