• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Проведення періодичних медичних оглядів працівників

Завершена

380 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Номер: f5d8d1cf4b0c483f9ed7ce3ca8ddfccc
Внутрішній номер закупівлі: 24923944
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-04-009436-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Сацюк Ольга Сергіївна 380972178826 oliyshka74@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 380 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.04.2025 15:08 - 12.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 04.04.2025 15:08 - 15.04.2025 08:00
Період кваліфікації: 15.04.2025 08:00 - 15.04.2025 14:15
Період завантаження договору: 21.04.2025 00:00 - 01.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴380 000.00 Проведення періодичних медичних оглядів працівників