• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Проведення періодичних медичних оглядів працівників

Оголошено тендер

380 000.00 UAH
Номер: 4ed5bd8117cb4e478ed8034bbb9e8103
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-04-011526-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 380 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Проведення періодичних медичних оглядів працівників
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.04.2025 14:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума0.00 UAH