-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV): 03450000-9 Розсадницька продукція (Саджанці дерев, кущів та багаторічних рослин)
Тендер Prozorro UA-2025-04-04-005695-a
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування Мова якою повинні готуватись тендерні пропозиції - українською мовою; Обсяг поставки товару : кількість – 303 шт. (Дерева-50 шт., Кущі-177шт., Багаторічні рослини-76 шт.) (відповідно до Додатку 3 тендерної документації); КЕКВ 3110
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Період уточнення:
04.04.2025 12:28 - 09.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим