-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV): 03450000-9 Розсадницька продукція (Саджанці дерев, кущів та багаторічних рослин)
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
5276ba721e60486c88c938f8fc22d7a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-04-004282-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. Костя Левицького, буд. 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. Костя Левицького, буд. 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV): 03450000-9 Розсадницька продукція (Саджанці дерев, кущів та багаторічних рослин)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукція
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.04.2025 10:50
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Значна частина зелених насаджень на території ЛМТГ досягли вікової межі та знаходяться в незадовільному стані, що в свою чергу несе загрозу життю та здоров’ю громадян. Враховуючи значну кількість видалених аварійних дерев, показники неконтрольованого падіння під час буревіїв значно зменшилися. Також, для забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людини та належного догляду за зеленими насадженнями і покращання стану об’єктів благоустрою зеленого господарства на території району є необхідність у заміні аварійних дерев на крупномірні саджанці та кущі, відповідно до виділених коштів. Враховуючи наведене та з огляду на дотримання гармонійності висадок та покращання естетичного вигляду об’єктів благоустрою є необхідність у проведені даної закупівлі.
-
Дата публікації:
04.04.2025 10:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Черемха Шуберта
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Граб Лукас
Кількість
11 штука
Період постачання
(не задано)
Ясен Рейвуд
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Дуб болотяний
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Клен червоний
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Платан кленолистий
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Слива Пісарді
Кількість
7 штука
Період постачання
(не задано)
Сакура Роял Бургунді
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Груша Шантеклер
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Липа Палліда
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Спірея японська Літл Прінцес
Кількість
29 штука
Період постачання
(не задано)
Форзиція Кумсон
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Спірея Вангута
Кількість
7 штука
Період постачання
(не задано)
Барбарис Флоренс
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Кізильник дамера
Кількість
130 штука
Період постачання
(не задано)
Геленіум гібридний Шахінс Ерлі Флауерер
Кількість
24 штука
Період постачання
(не задано)
Ехінацея Мілкшейк
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Ехінацея Медітейшин Церіз
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
Осока Флака Блю Зінгер
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування: бюджет Львівської міської територіальної громади
Сума300 000.00 UAH