-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV): 03450000-9 Розсадницька продукція (Саджанці дерев, кущів та багаторічних рослин)
Тендер Prozorro UA-2025-04-04-005695-a
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування Мова якою повинні готуватись тендерні пропозиції - українською мовою; Обсяг поставки товару : кількість – 303 шт. (Дерева-50 шт., Кущі-177шт., Багаторічні рослини-76 шт.) (відповідно до Додатку 3 тендерної документації); КЕКВ 3110
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
f6614df660044bd9a3ce525143134ad5
Внутрішній номер закупівлі:
24920501
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-04-005695-a
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. Костя Левицького, буд. 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Паплик Тарас 380322546222 lychakivskara94@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.04.2025 12:28 - 09.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.04.2025 12:28 - 12.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 ДК 021:2015 (CPV): 03450000-9 Розсадницька продукція (Саджанці дерев, кущів та багаторічних рослин)