-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насосна установка
Тендер Prozorro UA-2025-04-04-002305-a
Завершена
125 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
04.04.2025 10:15 - 14.04.2025 00:00
Відповідь надана
Технічне питання
Номер:
dc70f1a55b5e4c1d9806d814a372cb73
Дата опублікування:
09.04.2025 16:50
Опис:
Доброго дня. Відповідно до Вашої відповіді стосовно температури рідини Ви повідомили, що це буде холодна рідина (каналізація установи). Одак в Додатку 4 Тенічна специфікація зазначено, Ущильнення валу насосу: подвійне сальникове (з позначенням - С) або торцеве (з позначенням - ТСУ), що є помилкою: Для перекачування побутових, промислових стічних вод та інших забруднених рідин температурою +90 градусів Цельсія подвійне сальникове ущільнення не потребується. Серійне виробництво даних насосів не передбачає переобладнання сальникового вузла.
Тому просимо внести зміни в Додаток 4 Технічна специфікація та прописати Ущильнення валу насосу: сальникове (з позначенням - С).
Відповідь:
Технічна специфікація затверджена та відповідає вимогам до місця встановлення та роботи закуповуємого обладнання.
Дата відповіді:
10.04.2025 08:28
Відповідь надана
Технічне питання
Номер:
8616ede5023d44e1b861545134bf1124
Дата опублікування:
08.04.2025 16:23
Опис:
Доброго дня. Напишіть, будь ласка, температуру рідини, що перекачується?
Відповідь:
температура рідини холодна (каналізація установи)
Дата відповіді:
09.04.2025 09:12