-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насосна установка
Оголошено тендер
125 000.00
UAH
Номер:
d95f97a1aeb4479f954eb42095741f2b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-04-002965-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Криворізька виправна колонія (№80)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08562915
-
Адреса:
50041, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул. Шиферна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Криворізька виправна колонія (№80)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08562915
-
Адреса:
50041, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул. Шиферна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
125 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Насосна установка
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.04.2025 10:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Насосна установка
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума125 000.00 UAH