• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Насосна установка

Завершена

125 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 1 000.00 UAH
Номер: edec0eb52902447e9fe650cc067c596b
Внутрішній номер закупівлі: 24917063
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-04-002305-a   
Замовник: Державна установа "Криворізька виправна колонія (№80)"
Контактна особа: Сергій Фелдеши +380686440453 kvk80.feldesh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 125 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.04.2025 10:15 - 14.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 04.04.2025 10:15 - 17.04.2025 10:14
Період кваліфікації: 17.04.2025 10:14 - 18.04.2025 08:32
Період завантаження договору: 24.04.2025 00:00 - 04.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴125 000.00 Насосна установка