-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Капітальний ремонт (заміна заповнень віконних прорізів, капітальний ремонт фасаду) гуртожитку за адресою замовника у м. Києві
Тендер Prozorro UA-2025-03-31-010897-a
Завершальні будівельні роботи, код ДК 021:2015- 45400000-1. Опис предмета закупівлі зазначено в документації до закупівлі.
Завершена
8 615 997.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 86 159.97 UAH
мін. крок: 1% або 86 159.97 UAH
Період уточнення:
31.03.2025 17:07 - 12.04.2025 00:00
Відповідь надана
Аналогічний договір
Номер:
b56d9ebed14844f48dfef3b20bbae66e
Дата опублікування:
11.04.2025 09:38
Опис:
Шановний Замовнику, чи буде вважатися аналогічним договір згідно ДК 021:2015-45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація, де виконувалися роботи по капітальному ремонту фасаду та заміни заповнень віконних прорізів?
Відповідь:
Шановний учаснику! Договір являється аналогічним, якщо він включає роботи з капітального ремонту фасаду та заміни заповнень віконних прорізів відповідно до технічної специфікації (Додаток 1 до Тендерної документації).
Дата відповіді:
11.04.2025 17:01
Відповідь надана
Кошторис
Номер:
9f1efb3bc62343738cbd9c065668ee4d
Дата опублікування:
01.04.2025 11:55
Опис:
Шановний Замовник, підкажіть будь ласка чи потрібно в складі Тендерної пропозиції Учасника надавати кошторис?
Відповідь:
Шановний учаснику! У складі тендерної пропозиції надавати кошторисні розрахунки не обов’язково.
Дата відповіді:
02.04.2025 12:26