-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (заміна заповнень віконних прорізів, капітальний ремонт фасаду) гуртожитку за адресою замовника у м. Києві
Оголошено тендер
8 615 997.00
UAH
Номер:
a8cda998b7d745228187520bbfec1658
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-24-006601-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
8 615 997.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт (заміна заповнень віконних прорізів, капітальний ремонт фасаду) гуртожитку за адресою замовника у м. Києві
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування:
24.02.2025 11:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума8 615 997.00 UAH