• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Капітальний ремонт (заміна заповнень віконних прорізів, капітальний ремонт фасаду) гуртожитку за адресою замовника у м. Києві

Завершальні будівельні роботи, код ДК 021:2015- 45400000-1. Опис предмета закупівлі зазначено в документації до закупівлі.

Завершена

8 615 997.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 86 159.97 UAH
Номер: b660cabf73c64f9aab32daf5e9a1ad1b
Внутрішній номер закупівлі: 24872321
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-31-010897-a   
Замовник: Служба безпеки України
Контактна особа: Відділ державних закупівель +380442717329 1cektor@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 8 615 997.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.03.2025 17:07 - 12.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 31.03.2025 17:07 - 15.04.2025 11:00
Аукціон: 16.04.2025 12:03 - 16.04.2025 13:02
Період кваліфікації: 16.04.2025 13:02 - 22.04.2025 15:32
Період завантаження договору: 28.04.2025 00:00 - 08.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 615 997.00 Капітальний ремонт (заміна заповнень віконних прорізів, капітальний ремонт фасаду) гуртожитку за адресою замовника у м. Києві