-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект обладнання для комутування та захисту електричних кіл для технічного переоснащення ПС-110 кВ (19 комірок) з заміною пристроїв АЧР код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл за ДК 021-2015 «ЄЗС»
Тендер Prozorro UA-2025-03-28-003355-a
Закупівля здійснюється на виконання інвестиційної програми АТ «Чернівціобленерго» на 2025 рік. Розділ I Нове будівництво, технічне переоснащення та реконструкція електричних мереж та обладнання п. 1.5.1.2
Завершена
1 129 808.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 6 778.85 UAH
мін. крок: 0.6% або 6 778.85 UAH
Період уточнення:
28.03.2025 10:58 - 02.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим