-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект обладнання для комутування та захисту електричних кіл для технічного переоснащення ПС-110 кВ (19 комірок) з заміною пристроїв АЧР код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл за ДК 021-2015 «ЄЗС»
Оголошено тендер
1 355 769.60
UAH
Номер:
0b236eff9caf40469a2cc9e2159d3034
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-28-002471-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 355 769.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект обладнання для комутування та захисту електричних кіл для технічного переоснащення ПС-110 кВ (19 комірок) з заміною пристроїв АЧР
код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл за ДК 021-2015 «ЄЗС»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
28.03.2025 10:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 355 769.60 UAH