• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплект обладнання для комутування та захисту електричних кіл для технічного переоснащення ПС-110 кВ (19 комірок) з заміною пристроїв АЧР код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл за ДК 021-2015 «ЄЗС»

Закупівля здійснюється на виконання інвестиційної програми АТ «Чернівціобленерго» на 2025 рік. Розділ I Нове будівництво, технічне переоснащення та реконструкція електричних мереж та обладнання п. 1.5.1.2

Завершена

1 129 808.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 6 778.85 UAH
Номер: 44b23b6313a540759c1aa3f5e13cd7c7
Внутрішній номер закупівлі: 24853532
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-28-003355-a   
Замовник: АТ "Чернівціобленерго"
Контактна особа: Віктор Кузьменко +380372584915 jurist5@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 129 808.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.03.2025 10:58 - 02.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 28.03.2025 10:58 - 05.04.2025 01:00
Період кваліфікації: 05.04.2025 01:00 - 07.04.2025 13:52
Період завантаження договору: 13.04.2025 00:00 - 23.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 129 808.00 Комплект обладнання для комутування та захисту електричних кіл для технічного переоснащення ПС-110 кВ (19 комірок) з заміною пристроїв АЧР код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл за ДК 021-2015 «ЄЗС»