-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція ДК 021:2015: 44320000-9 (Пристрій для протяжки кабелю, конектор, стрипер, кримпер, фіксатор кабелю)
Тендер Prozorro UA-2025-03-26-002467-a
Торги не відбулися
31 370.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 313.71 UAH
мін. крок: 1% або 313.71 UAH
Період уточнення:
26.03.2025 10:22 - 31.03.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим