-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція ДК 021:2015: 44320000-9 (Пристрій для протяжки кабелю, конектор, стрипер, кримпер, фіксатор кабелю)
Тендер Prozorro UA-2025-03-26-002467-a
Торги не відбулися
31 370.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 313.71 UAH
мін. крок: 1% або 313.71 UAH
Номер:
aabd6923aa1145bcb46bd78e4a648bd1
Внутрішній номер закупівлі:
24827163
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-26-002467-a
Замовник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Васильєва Вікторія Миколаївна 380487019230 tender_2138@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
31 370.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.03.2025 10:22 - 31.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2025 10:22 - 03.04.2025 11:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 370.50 Кабелі та супутня продукція ДК 021:2015: 44320000-9 (Пристрій для протяжки кабелю, конектор, стрипер, кримпер, фіксатор кабелю)