• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кабелі та супутня продукція ДК 021:2015: 44320000-9 (Пристрій для протяжки кабелю, конектор, стрипер, кримпер, фіксатор кабелю)

Оголошено тендер

31 370.50 UAH
Номер: 0cac320665904740b33745fb2de88e19
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-26-002503-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 2138
Замовник: Військова частина 2138
Очікувана вартість: 31 370.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кабелі та супутня продукція ДК 021:2015: 44320000-9 (Пристрій для протяжки кабелю, конектор, стрипер, кримпер, фіксатор кабелю)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
КПКВ: 1002030 Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 26.03.2025 10:04
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума31 370.00 UAH