-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кореляційна система по виявленню витоків на інженерних мережах міста
Тендер Prozorro UA-2025-03-20-013003-a
Торги не відбулися
487 070.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 9 741.40 UAH
мін. крок: 2% або 9 741.40 UAH
Період уточнення:
20.03.2025 16:39 - 31.03.2025 00:00
Відповідь надана
Присутній Протиріччя в технічних вимогах. Режим вимірювання швидкості звуку в трубопроводах з невідомими параметрами.
Номер:
80cebdee25c74820ba2a82c6fe8900d4
Дата опублікування:
22.03.2025 00:35
Опис:
Данну вимогу технічно виконати неможливо! Для виміру швидкості звуку в трубопроводах, використовується три датчика. Згідно пункту 1.11. Комплектація, в закупці вимоги тільки два датчика. Фізично і теоретично виконати умову Додатку 1 пункт 1.3 та 1.4 не можливо!!!
Відповідь:
Зміни внесено
Дата відповіді:
24.03.2025 17:13