• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кореляційна система по виявленню витоків на інженерних мережах міста

Торги не відбулися

487 070.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 9 741.40 UAH
Номер: 5377e7d9440f48a0ac5f897391f1cbc9
Внутрішній номер закупівлі: 24779408
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-20-013003-a   
Замовник: МКП "Чернівцітеплокомуненерго"
Контактна особа: Наталія Терентяк +380508880786 mtzteplo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 487 070.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.03.2025 16:39 - 31.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 20.03.2025 16:39 - 03.04.2025 00:00
Період кваліфікації: 03.04.2025 00:00 - 09.04.2025 16:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴487 070.00 Кореляційна система по виявленню витоків на інженерних мережах міста