• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кореляційна система по виявленню витоків на інженерних мережах міста

Оголошено тендер

487 070.00 UAH
Номер: c776dbe975524f08afeb9a7fbcc8cd3d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-20-015807-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МКП "Чернівцітеплокомуненерго"
Замовник: МКП "Чернівцітеплокомуненерго"
Очікувана вартість: 487 070.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кореляційна система по виявленню витоків на інженерних мережах міста
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначення
Дата опублікування: 20.03.2025 16:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума487 070.00 UAH