• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги зовнішнього менеджменту проекту "Здоров'я без кордонів: покращення доступу до якісних медичних послуг у Мойсеї та Солотвині/ Health without borders: Improving access to quality medical services in Moisei and Solotvyno" HUSKROUA/23/RI/2.1/020, Програми Interreg NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027 (ДК 021:2015 (CPV): 79420000-4 — Управлінські послуги)

Джерело фінансування - Грант Європейського Союзу для України Проєкт №HUSKROUA/23/RI/2.1/020 «Здоров'я без кордонів: покращення доступу до якісних медичних послуг у Мойсеї та Солотвині», Програми Interreg NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027» Project № HUSKROUA/23/RI/2.1/020 Health without borders: Improving access to quality medical services in Moisei and Solotvynо

Завершена

523 703.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 5 237.03 UAH
Період уточнення: 17.03.2025 19:01 - 23.03.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим