-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги зовнішнього менеджменту проекту "Здоров'я без кордонів: покращення доступу до якісних медичних послуг у Мойсеї та Солотвині/ Health without borders: Improving access to quality medical services in Moisei and Solotvyno" HUSKROUA/23/RI/2.1/020, Програми Interreg NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027 (ДК 021:2015 (CPV): 79420000-4 — Управлінські послуги)
Тендер Prozorro UA-2025-03-17-013388-a
Джерело фінансування - Грант Європейського Союзу для України Проєкт №HUSKROUA/23/RI/2.1/020 «Здоров'я без кордонів: покращення доступу до якісних медичних послуг у Мойсеї та Солотвині», Програми Interreg NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027» Project № HUSKROUA/23/RI/2.1/020 Health without borders: Improving access to quality medical services in Moisei and Solotvynо
Завершена
523 703.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 5 237.03 UAH
мін. крок: 1% або 5 237.03 UAH
Номер:
44d45ec683de4cc0ac937c6d1256775c
Внутрішній номер закупівлі:
24737015
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-17-013388-a
Замовник:
СОЛОТВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04349691
-
Адреса:
90575, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, смт. Солотвино, вул. Харківська, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Елеонора Мігалі +380969977742 elyshor1991@gmail.com https://solotvino-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79420000-4 Управлінські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
523 703.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.03.2025 19:01 - 23.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2025 19:01 - 26.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
26.03.2025 00:00 - 01.04.2025 12:45
Період завантаження договору:
07.04.2025 00:00 - 17.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴523 703.00 Послуги зовнішнього менеджменту проекту "Здоров'я без кордонів: покращення доступу до якісних медичних послуг у Мойсеї та Солотвині/ Health without borders: Improving access to quality medical services in Moisei and Solotvyno" HUSKROUA/23/RI/2.1/020, Програми Interreg NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027 (ДК 021:2015 (CPV): 79420000-4 — Управлінські послуги