• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги зовнішнього менеджменту проекту "Здоров'я без кордонів: покращення доступу до якісних медичних послуг у Мойсеї та Солотвині/ Health without borders: Improving access to quality medical services in Moisei and Solotvyno" HUSKROUA/23/RI/2.1/020, Програми Interreg NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027 (ДК 021:2015 (CPV): 79420000-4 — Управлінські послуги)

Оголошено тендер

523 703.00 UAH
Номер: c6c12beaba5a479098b9bf7a9d26f186
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-17-016579-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: СОЛОТВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: СОЛОТВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 523 703.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги зовнішнього менеджменту проекту "Здоров'я без кордонів: покращення доступу до якісних медичних послуг у Мойсеї та Солотвині/ Health without borders: Improving access to quality medical services in Moisei and Solotvyno" HUSKROUA/23/RI/2.1/020, Програми Interreg NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027 (ДК 021:2015 (CPV): 79420000-4 — Управлінські послуги)
Примітки: Джерело фінансування - Грант Європейського Союзу для України Проєкт №HUSKROUA/23/RI/2.1/020 «Здоров'я без кордонів: покращення доступу до якісних медичних послуг у Мойсеї та Солотвині», Програми Interreg NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027» Project № HUSKROUA/23/RI/2.1/020 Health without borders: Improving access to quality medical services in Moisei and Solotvyno.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 79420000-4 Управлінські послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.03.2025 18:50

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги зовнішнього менеджменту проекту
Код ДК 021:2015: 79421000-1 Послуги з управління проектами, крім будівельних
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування - Грант Європейського Союзу для України Проєкт №HUSKROUA/23/RI/2.1/020 «Здоров'я без кордонів: покращення доступу до якісних медичних послуг у Мойсеї та Солотвині», Програми Interreg NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027» Project № HUSKROUA/23/RI/2.1/020 Health without borders: Improving access to quality medical services in Moisei and Solotvyno.
Сума523 703.00 UAH