• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Протигаз ІЗОД-2 CBRN SIGMA з фільтром CBRN A2B2E2K2SXP3DR або еквівалент, код ДК 021:2015 – 35814000-3

Торги не відбулися

125 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 625.00 UAH
Період уточнення: 13.03.2025 11:26 - 21.03.2025 00:00
Відповідь надана

Щодо заміщення контрафактних протигазів

Номер: 227e182494474ba3a2a105edfd6b553f
Дата опублікування: 19.03.2025 22:22
Опис: Шановний Замовнику, інформація щодо контрафактних протигазів надана Вам на основі загальнодоступної інформації, в тому числі офіційних сайтів правоохоронних органів ( https://www.npu.gov.ua/news/sudytymut-nachalnyka-viddilu-derzhpidpryiemstva-iaderno-enerhetychnoho-sektoru-iakyi-roztratyv-145-mln-hrn-na-zakupivli-protyhaziv-slidchi-natspolitsii-zavershyly-dosudove-rozsliduvannia?fbclid=IwY2xjawHDi6BleHRuA2FlbQIxMAABHToPUDnYjRIbuF6BJG5S3na1SqprRslhSRpty2zStqm1yLe1KGHF9xSnRw_aem_dSF1H5r-PqEadPOJtBSEJQ ), а також авторитетних вітчизняних новинних ресурсів - ( https://censor.net/ua/photo_news/3085797/vykryto_posadovyh_osib_pidpryyemstva_yaki_pidrobyly_dokumenty_dlya_uchasti_v_tenderah_schob_postavyty ). В результаті здійснених перевірок та обшуків правоохоронними органами (в.т.ч. за участі Офісу Генерального прокурора), були відкриті кримінальні провадження по факту спричинених матеріальних збитків державі в особливо великих розмірах. Тому просимо Вас розглянути можливість щодо заміщення контрафактних протигазів на сучасні ЗІЗОД від надійних та добросовісних постачальників. На сьогоднішній день на ринку України, серед засобів індивідуального захисту органів дихання, достатньо потужно присутні виробники ЗІЗОД європейських та американських компаній. Також українськими виробниками спільно з іноземними підприємствами налагоджене виробництво сучасних засобів індивідуального захисту, хоч і з ціною дещо вищою ніж контрафактні протигази по 2500-3500 грн./к-т. Необхідно усвідомити, що сучасні ЗІЗОД із широким класом захисту, які забезпечують вимоги чинного законодавства у сфері ЦЗ, не можуть коштувати дешевше ніж 4000-4500 грн./к-т. Наша компанія забезпечувала сучасними протигазами установи та організації після визнання інспекторами з техногенної безпеки закуплених протигазів ГП-7 (ІЗОД-2) держструктурами не придатними для використання та такими, що не виконують вимоги "Припису про усунення порушень законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки". Закупівля Протигазів ГП-7 (ІЗОД-2) несе за собою не тільки фінансові ризики (спричинить недоцільне використання державних коштів) але й випадку використання таких протигазів за призначенням, в сучасних умовах воєнного стану, може призвести до трагічних наслідків, з численними людськими жертвами, а відтак до кримінальної відповідальності.
Відповідь: Добрий день. Замовник при визначенні предмету закупівлі керується власними потребами. Ви можете запропонувати нам еквівалент товару. Технічні і якісні характеристики еквіваленту мають бути не гіршими, ніж ті,що зазначені у Додатку 3 до тендерної документації.
Дата відповіді: 21.03.2025 17:10
Відповідь надана

Щодо підтвердження захисту від Бойових отруйних речовин (ЗAPИНУ, ЗOМAНУ, VХ-ГAЗІВ ТA IПPИТУ)

Номер: aec50a0c3de24f34a06493592c466595
Дата опублікування: 19.03.2025 22:19
Опис: Вимагання Сертифікату якості від виробника фільтру в жодному випадку не призведе до дискримінації учасників, а навпаки створить передумови для добросовісної конкуренції, більшої відкритості та прозорості на всіх стадіях проведення цієї закупівлі! Будь-який реальний виробник, після проходження випробувань фільтру на Бойові отруйні речовини зможе власноруч оформити свій Сертифікат якості без будь-яких перешкод чи якихось додаткових фінансових затрат! Окрім цього, повідомляємо Вам, що що Замовник вправі вимагати не тільки загальнообов’язкові документи які регламентуються Законом України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності» від 15.01.2015 №124-VIII (а саме сертифікат експертизи зразка та декларація про відповідність технічному регламенту), але й інші документи які зможуть підтвердити відповідність запропонованого продукту, технічним та якісним характеристикам предмета закупівлі (інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати тощо), що в свою чергу передбачено пунктом 4 частини 2 статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (!). Єдине пояснення того, чому з Вашої сторони така сильна протидія додати в тендерну документацію Сертифікат якості виробника фільтру із зазначенням часу захисної дії від Бойових отруйних речовин (зарину, зоману, VХ-газів, іприту, фосгену, дифосгену, синильної кислоти та ін.) це якщо Замовник чітко знаєте, що "наперед обраний ним постачальник" не надасть Вам такий досить простий документ від виробника фільтру, бо він (комбінований фільтр) не проходив таких випробувань. Прийміть до уваги, що свідоме ігнорування обґрунтованих зауважень свідчить про не зацікавленість Замовника в результаті торгів отримати якісну продукцію, а також свідчить про створення сприятливих умов для маніпуляцій «потрібними компаніями» внаслідок можливої наявності корупційних ризиків відповідальних осіб Замовника. Але водночас такий підхід Замовника в електронній системі закупівель ПРОЗОРРО, є публічними для широкого загалу, в тому числі для контролюючих органів. Враховуючи всю вищенаведену інформацію, просимо Замовника все ж таки додати у перелік документів тендерної документації "Сертифікат якості ВИРОБНИКА ФІЛЬТРУ на Бойові отруйні речовини типу зарин, зоман, іприт, VХ-гази, фосген, дифосген, синильна кислота та інші".
Відповідь: Добрий день. Замовником визначений перелік документів, які має надати учасник. Учасник може надати будь-який інший документ за власним бажанням, але це не є перевагою при розгляді тендерної пропозиції учасника.
Дата відповіді: 21.03.2025 17:01
Відповідь надана

Щодо захисту фільтру від оксидів азоту

Номер: a87b1bced19749d1a93ecaed4c658b07
Дата опублікування: 19.03.2025 22:16
Опис: Шановний Замовнику, у Додаток 3 до тендерної документації "ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ" Ви зазначаєте, що мінімальний час захисної дії Протигазу ІЗОД-2 CBRN SIGMA з фільтром CBRN A2B2E2K2SXP3DR від оксидів азоту має становити 30 хв. Водночас повідомляємо Вам, що згідно п. 4.2.4 ДСТУ EN 14387:2021 фільтри, які використовують для захисту від оксидів азоту, наприклад NO, NO2, NOx позначають типом NOР3 (!) Таким чином просимо виправити невідповідність у Вашій тендерній документації, а саме: або ж додати в маркування фільтру CBRN A2B2E2K2SXP3DR тип NO, або ж прибрати вимогу щодо захисту фільтру від оксидів азоту – 30 хв. !
Відповідь: Добрий день. Технічні вимоги до предмету закупівлі зазначено в Додатку 3 до тендерної документації.
Дата відповіді: 21.03.2025 16:57
Відповідь надана

Технічні вимоги щодо типу SX

Номер: bdc8bf4d95714ebe860197599aa94827
Дата опублікування: 19.03.2025 21:59
Опис: Шановний Замовнику, в одному із своїх роз'яснень (Відповідь: 15.03.25, 14:58) Ви зазначили, що "...Адсорбція газів забезпечується хімічно просоченим активованим вугіллям, що не містить хрому, але має солі металів Cu, Ag, Zn та інші сполуки, що забезпечують видалення токсичних газів..... " Це дуже добре, що Ви так детально описуєте внутрішні конструктивні та якісні характеристики фільтру CBRN SIGMA A2B2E2K2SXP3DR, але до чого тут ця інформація, коли Вам було задане конкретне питання щодо розшифровки типу SX !? Просимо Вас не уникати відповідей по суті заданого Вам чіткого запитання ! Отож, наголошуємо Вам ще раз, що згідно ДСТУ EN 14387:2017 типу SX (п.5.1.1 ДСТУ EN 14387) - застосовний проти спеціально позначених газів і парів, визначених виробником. Оскільки з в маркуванні типу затребуваного Вами фільтру CBRN A2B2E2K2SXP3DR присутній тип SX (різні товаровиробники під маркуванням SX можуть позначати різні речовини, з різним захисними властивостями), для того щоб всі потенційні учасники, могли надати еквівалент заявленого Вами фільтра, просимо Вас, все ж таки надати чітке роз'яснення по суті заданих наступних запитань: 1) Вкажіть тип речовини під якими зашифрований тип SX; 2) Згідно вимог ДСТУ EN 14387:2017 зазначте допустиму концентрацію у повітрі для речовин під якими маркують SX; 3) Згідно пункту 6.12.3.1 ДСТУ EN 14387:2017 зазначте час захисної дії для речовин під якими маркують SX; 4) Зазначити просококову концентрацію для речовин під якими маркують SX. Також відповідно ДСТУ зазначені параметри повинні бути нанесені на фільтруючому елементі. Звертаємо Вашу увагу, що вищезазначене прохання щодо уточнення, це не наша примха, а ОБОВ'ЯЗКОВА ВИМОГА ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ ДСТУ EN 14387:2017 "Засоби індивідуального захисту органів дихання. Фільтри протигазові і фільтри комбіновані. Вимоги, випробування, маркування (EN 14387:2004+А1:2008, IDT)" для надання еквіваленту фільтру з типом SX.
Відповідь: Добрий день. Вимоги до технічних характеристик предмету закупівлі зазначено в Додатку 3 до тендерної документації.
Дата відповіді: 21.03.2025 16:54
Відповідь надана

Щодо невідповідності захисних властивостей Протигазу ІЗОД-2 CBRN SIGMA з фільтром CBRN A2B2E2K2SXP3DR вимогам чинного законодавства

Номер: 83a155e5582a4cf9aa6a2ba7a431bc8d
Дата опублікування: 19.03.2025 21:42
Опис: Шановний Замовнику, наголошуємо Вам ще раз, в Додатку 3 до тендерної документації "ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ" Ви зазначаєте що фільтр має захищати від Бойових отруйних речовин, серед яких зарин, зоман, хлорціан, синильна кислота, іприт, проте немає жодних вимог щодо захисних властивостей фільтру від VX-газів, що в свою чергу чітко вимається пунктом 6.1.1.22 СОУ МНС. Зважаючи на все вищесказане, в чергове, просимо Вас НЕ ІГНОРУВАТИ дане зауваження, а все ж таки привести тендерну документацію у відповідність до норм чинного законодавства, а саме пункту 2 Загальної частини Постанови Кабінету Міністрів України від 19.08.2002 р. № 1200 та пунктів 6.1.1.1, 6.1.1.22 СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010, вказавши у технічних вимогах до тендерної документації «захист від Бойових отруйних речовин (зарин, зоман, VX гази, іприт, люїзит, табун, фосген, дифосген, хлорціан, синильна кислота та ін.)».
Відповідь: Добрий день. Маємо зазначити, що протигаз ІЗОД-2 CBRN SIGMA з фільтром CBRN A2B2E2K2SXP3DR відповідає вимогам ДСТУ EN 136:2003.ДСТУ EN 14387:2017. ДСТУ EN 148-1:2004.
Дата відповіді: 21.03.2025 16:51
Відповідь надана

Щодо рекомендації протигазу ГП-7

Номер: f9925614b9044e17bbbb634a524736da
Дата опублікування: 19.03.2025 21:35
Опис: Шановний Замовнику, в одному із своїх роз'яснень (Відповідь: 15.03.25, 14:58) Ви зазначили, що "Протигаз ІЗОД-2 CBRN (типу ГП-7) рекомендовано для застосування персоналом промислових підприємств, закладів освіти, медичних закладів та для захисту іншого цивільного населення...". Зазначте будь-ласка ким саме така рекомендація надана і в якому саме документі (нормативно-правовому акті) це вказано!?
Відповідь: Добрий день. Протигаз ІЗОД-2 NBC відповідає вимогам стандарта ДСТУ EN 14387:2017, ДСТУ EN136:20003. Може використовуватись для захисту цивільного населення.
Дата відповіді: 21.03.2025 16:46
Відповідь надана

Щодо різьбового з'єднання ГОСТ 8762-75 маски Протигазу (ІЗОД-2) ГП-7

Номер: a6a4ddc58753468da2cf34b07fcb4be8
Дата опублікування: 19.03.2025 21:28
Опис: Замовнику до відома: повідомляємо Вам що ГОСТ 8762-75 – це стандарт розроблений в срср в 1975 р, але який діє в рашиській федерасії. Водночас, доводимо до Вашого відома, що усі ГОСТ, розроблені до 1992 року, скасовано на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2014 № 695 та схваленої постановою Верховної Ради України від 11.12.2014 № 26-VIII, з поступовою втратою чинності. Згідно Наказу ДП "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ І НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОБЛЕМ СТАНДАРТИЗАЦІЇ, СЕРТИФІКАЦІЇ ТА ЯКОСТІ" від 14.12.2015 за № 186 "Про скасування міждержавних стандартів в Україні, що розроблені до 1992 року (із змінами і доповненнями) чітко сказано, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2014 № 695 та схваленою Постановою Верховної Ради України від 11.12.2014 № 26-VIII щодо припинення дії на території України стандартів колишнього СРСР у пункті 1 сказано: "Скасувати повністю чинність міждержавних стандартів в Україні, що розроблені до 1992 року, з 01 січня 2018 року": – Поз.171 - ГОСТ 8762-75 - Резьба круглая диаметром 40 мм для противогазов и калибры к ней. Основные размеры. ( http://katalog.uas.org.ua/poznach2.php?poznach=%D0%93%D0%9E%D0%A1%D0%A2+8762-75 ) Таким чином ГОСТ 8762-75 з 01 січня 2018 року втратив свою чинність і закупівля лицевих частин протигазу, які по факту виготовлені згідно ГОСТ 8762-75 є протизаконним!!!
Відповідь: Добрий день. Додаток 3 до тендерної документації "Технічні вимоги до предмету закупівлі" не містить посилання на ГОСТ 8762-75.
Дата відповіді: 21.03.2025 16:27
Відповідь надана

Несумісність складових частин Протигазу ІЗОД-2 CBRN SIGMA з фільтром CBRN A2B2E2K2SXP3DR

Номер: 9f76349719954b019423c2e48c4f1575
Дата опублікування: 19.03.2025 21:27
Опис: Відповідно до СОУ МНС 75.2-00013528-002:2010 «ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОРГАНІВ ДИХАННЯ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ» а саме п. 6.1.2.3 «Фільтри та лицьові частини ЗІЗОД повинні мати стандартні нарізеві з’єднання відповідно до ДСТУ EN 148-1 або ГОСТ 8762». З чого випливає, що основні складові протигазу (маска та фільтр) між собою мають бути сумісними, а відтак мають мати одинакові різьбові з'єднання, тобто відповідати або міжнародному стандарту ДСТУ EN148-1:2004 (Різьба Rd 40*1/7") або стандарту рашистської федерації ГОСТ 8762-75 (різьба OZ 40x4 мм). Згідно Додатку 3 до тендерної документації "ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ", Протигаз ІЗОД-2 CBRN SIGMA з фільтром CBRN A2B2E2K2SXP3DR має відповідати міжнародному стандарту ДСТУ EN148-1:2004 (Нарізь Rd 40*1/7"). Водночас звертаємо Вашу увагу на те, що Протигаз ІЗОД-2 (ГП-7) виготовлений відповідно до ТУ Г-10-1103-82 (належать Міністерству Оборони рф ), де Протигазова маска відповідає стандарту ГОСТ 8762-75 (різьба OZ 40x4 мм), а не ДСТУ EN148-1:2004 (Нарізь Rd 40*1/7"). Протигазових масок МП-04, ШМП-1 з різьбою Rd 40*1/7" (ДСТУ EN148-1:2004) НЕ ІСНУЄ В ПРИРОДІ! В даному факті Ви можете переконатись переглянувши інформацію на сайті офіційних заводів виробників - АТ «Тамбовмаш», АТ «Сорбент» і АТ «ЕХМЗ ім. Н.Д. Зелінського», АТ «АРТИ-Завод» – підприємства рашистської федерації ( https://protivogaz.ru/company/proizvodstvennye-ploshchadki/ ). Фільтр, як складова протигазу може виготовлятись відповідно ДСТУ EN148-1:2004 (різьба Rd 40*1/7"), але в разі її комплектації з такою маскою (МП-04, ШМП-1), призведе до того, що складові протигазу (маска, фільтр) будуть мати РІЗНІ РІЗЬБОВІ З'ЄДНАННЯ, а відтак не сумісні! Використання за призначенням протигазу із несумісними складовими, може призвести до трагічних наслідків, з численними людськими жертвами. Враховуючи наведені факти, просимо Вас не допустити закупівлю засобів індивідуального захисту сумнівної якості та походження, а натомість розглянути варіант закупівлі сучасних засобів індивідуального захисту відомих світових товаровиробників!
Відповідь: Добрий день. Додатком 3 до тендерної документації зазначено, що у разі надання еквівалента протигаза, різьбове з'єднання маски повинно бути сумісним з ним, щільно з'єднувати маску і фільтр та відповідати вимогам відповідно до стандарту ДСТУ EN 1438:2021, ДСТУ EN 136:2003.
Дата відповіді: 21.03.2025 16:17
Відповідь надана

Щодо поставки контрафактного продукту

Номер: 1f92b59ffa114193b92aa7f9b4d80572
Дата опублікування: 19.03.2025 21:22
Опис: Шановний Замовнику, в черговий раз Вам наголошуємо, що оголошуючи закупівлю на Протигаз ІЗОД-2-CBRN де лицева частина може бути МП-04 (ІЗОД-2), ШМП (ІЗОД-1), МГП чи не насторожує Вас неминучість поставки Вам контрафактного продукту або ж завезеного контрабандним шляхом з рашистської федерасії? Ще раз Вам наголошуємо, в Україні немає ЖОДНОГО РЕАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА яке б мало повний замкнений цикл виготовлення ЗІЗОД, а також виробничих потужностей для виготовлення протигазових масок до протигазів типу ГП-5 (ІЗОД-1), ГП-7 (ІЗОД-2), ГП-9 (ІЗОД-3), ПШ, ППМ-88, МАГ, УЗС БРИЗ, УЗС ИЗОД. Українські підприємства, які позиціонують себе виробниками протигазів типу ГП-5 (ІЗОД-1), ГП-7 (ІЗОД-2), ГП-9 (ІЗОД-3), ПШ, ППМ-88, МАГ, УЗС БРИЗ, УЗС ИЗОД, не маючи відповідних технологій та матеріально-технічної бази не можуть здійснювати повного циклу виробництва, а лише так звану вузлову зборку з комплектуючих сумнівної якості та походження, або ж завезених незаконним шляхом з рашистської федерасії держави-агресора.
Відповідь: Добрий день. Протигаз ІЗОД-2 CBRN ГП7 відповідає вимогам стандарту ДСТУ EN 14387:2021, ДСТУ EN 136:2003. Його можливо придбати в Україні. Якість товару гарантується ДСТУ. Товар сертифікований в Україні. Відповідність за сертифікацію несе Постачальник.
Дата відповіді: 21.03.2025 16:05
Відповідь надана

Технічні вимоги щодо типу SX

Номер: 8147db45d79f4df6b209fea1722140af
Дата опублікування: 15.03.2025 15:39
Опис: Шановний Замовнику, повідомляємо Вам, що згідно ДСТУ EN 14387:2017 типу SX (п.5.1.1 ДСТУ EN 14387) - застосовний проти спеціально позначених газів і парів, визначених виробником. Оскільки з в маркуванні типу затребуваного Вами фільтру CBRN A2B2E2K2SXP3DR присутній тип SX (різні товаровиробники під маркуванням SX можуть позначати різні речовини, з різним захисними властивостями), а ми як Учасник плануємо надати еквівалент заявленого Вами фільтра, тому просимо Замовника, все ж таки надати уточнення : 1) Тип речовини під якими зашифрований тип SX; 2) Згідно вимог ДСТУ EN 14387:2017 зазначити допустиму концентрацію у повітрі для речовин під якими маркують SX; 3) Згідно пункту 6.12.3.1 ДСТУ EN 14387:2017 зазначити час захисної дії для речовин під якими маркують SX; 4) Зазначити просококову концентрацію для речовин під якими маркують SX. Також відповідно ДСТУ зазначені параметри повинні бути нанесені на фільтруючому елементі. Звертаємо Вашу увагу, що вищезазначене прохання щодо уточнення, це не наша примха, а обов'язкова вимога державного стандарту ДСТУ EN 14387:2017 "Засоби індивідуального захисту органів дихання. Фільтри протигазові і фільтри комбіновані. Вимоги, випробування, маркування (EN 14387:2004+А1:2008, IDT)" для надання еквіваленту фільтру з типом SX.
Відповідь: Еквівалент – продукт або товар, який є рівнозначний, рівноцінний іншому продукту або товару за своїми характеристиками; еквіваленти можуть бути взаємозамінними при досягненні того ж самого або кращого результату. Характеристики фільтру комбінованого CBRN A2B2E2K2SXP3DR наведено в Додатку 3 до тендерної документації. Також в Додатку 3 міститься перелік небезпечних сполук, від яких надає захист даний фільтр. Адсорбція газів забезпечується хімічно просоченим активованим вугіллям, що не містить хрому, але має солі металів Cu, Ag, Zn та інші сполуки, що забезпечують видалення токсичних газів. Фізичне поглинання газів забезпечується значною питомою поверхнею сорбенту. Фільтруючий елемент, що відповідає стандарту EN 143:2000+A1:2006, виготовлений із спеціального гідрофобного фільтруючого матеріалу класу HEPA14. Більш детально Ваші зауваження будуть розглянуті спеціалістами відповідної служби.
Дата відповіді: 18.03.2025 18:54