-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протигаз ІЗОД-2 CBRN SIGMA з фільтром CBRN A2B2E2K2SXP3DR або еквівалент, код ДК 021:2015 – 35814000-3
Оголошено тендер
125 000.00
UAH
Номер:
b2e513df83244788bc27d0607f6ae9fb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-13-003473-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31793056
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31793056
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
125 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Протигаз ІЗОД-2 CBRN SIGMA з фільтром CBRN A2B2E2K2SXP3DR або еквівалент, код ДК 021:2015 – 35814000-3
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Дата опублікування:
13.03.2025 10:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Протигаз ІЗОД-2 CBRN SIGMA з фільтром CBRN A2B2E2K2SXP3DR або еквівалент
Кількість
35 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума125 000.00 UAH