-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Протигаз ІЗОД-2 CBRN SIGMA з фільтром CBRN A2B2E2K2SXP3DR або еквівалент, код ДК 021:2015 – 35814000-3
Тендер Prozorro UA-2025-03-13-004396-a
Торги не відбулися
125 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 625.00 UAH
Номер:
acfd742a41a84afe9e078b029713335e
Внутрішній номер закупівлі:
24699798
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-13-004396-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31793056
-
Адреса:
49008, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бельдій Олена Василівна 380562310393 sz@cek.dp.ua http://cek.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
125 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.03.2025 11:26 - 21.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2025 11:26 - 24.03.2025 12:00
Аукціон:
25.03.2025 12:29 - 25.03.2025 12:52
Період кваліфікації:
з 25.03.2025 12:52
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
5c0f5971eb5949d4881bb838972ebbb1
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Замовником прийняте рішення:
відмінити процедуру закупівлі «Протигаз ІЗОД-2 CBRN SIGMA з фільтром CBRN A2B2E2K2SXP3DR або еквівалент, код ДК 021:2015 – 35814000-3»; код згідно основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року №1749 – 35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» на підставі підпункту 3 пункту 50 Особливостей.
Період оскарження:
01.04.2025 14:08 - 12.04.2025 00:00
Дата опублікування:
01.04.2025 14:08
Дата виконання:
12.04.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴125 000.00 Протигаз ІЗОД-2 CBRN SIGMA з фільтром CBRN A2B2E2K2SXP3DR або еквівалент, код ДК 021:2015 – 35814000-3