-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження об’єкта КП «Водоканал» за адресою: вул. Святого Миколая, 61, м. Запоріжжя (внутрішня територія).
Тендер Prozorro UA-2025-03-11-011991-a
Завершена
420 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
Період уточнення:
11.03.2025 16:45 - 16.03.2025 00:00
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги
Номер:
5361d57010644c959d6a948652afe65f
Дата опублікування:
12.03.2025 10:00
Опис:
Ви вимагаєте, що в довідці необхідно обов’язково зазначити про наявність сервісного центру та технічної підтримки, який передбачає сервісну та технічну підтримку системи відеоспостереження в цілому, із зазначенням адреси розташування та контактного телефону у м. Запоріжжі. Таке може гарантувати лише виконавець який зареєстрований в м.Запоріжжя, а отже такі вимоги є дискримінаційні! Приберіть їх! Максимум ви можете вимагати надати інформацію про сервісні центри обладнання яке пропонує замовник без територіальної приналежності.
Відповідь:
Предметом закупівлі є "Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження об’єкта КП «Водоканал» за адресою: вул. Святого Миколая, 61, м. Запоріжжя (внутрішня територія)". Відповідно до вимог, наведених у Додатку 3 до тендерної документації – технічному завданні, та п.6.9 проєкту договору, який наведений у Додатку 4 до тендерної документації – «Учасник надає гарантію на складові системи та систему в цілому, та забезпечує сервісне/гарантійне обслуговування терміном не менше 12 місяців. Учасник повинен забезпечити реагування власними силами на усунення несправності до 2 (двох) годин з моменту отримання повідомлення від Замовника». На підставі вищезазначеного, вимога щодо наявності у учасника обладнання та матеріально-технічної бази у вигляді наявності сервісного центру та технічної підтримки, який передбачає сервісну та технічну підтримку системи відеоспостереження в цілому, із зазначенням адреси розташування та контактного телефону у м. Запоріжжі, є необхідною умовою для здійснення гарантійного обслуговування системи відеоспостереження в цілому та можливості підтримки безперебійної роботи цієї системи.
Дата відповіді:
13.03.2025 08:48