-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження об’єкта КП «Водоканал» за адресою: вул. Святого Миколая, 61, м. Запоріжжя (внутрішня територія).
Оголошено тендер
504 000.00
UAH
Номер:
f663147b4b2f4ef3853391c92f9579b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-11-015098-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
504 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження об’єкта КП «Водоканал» за адресою: вул. Святого Миколая, 61, м. Запоріжжя (внутрішня територія).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Дата опублікування:
11.03.2025 16:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума504 000.00 UAH